ССБ Електронікс
Навигация
Главная
Новости
Решения
Публикации
Конференция сметчиков
Семінари
Компьютеры
Акции
Інтернет-магазин
Поддержка пользователей
Партнеры
Контакты
Наши предложения
Авторизация

Забыли пароль?
Ещё не зарегистрированы? Регистрация
Карточка покупца
Показать корзину
Ваша корзина пуста.
Ссылки
Пир Смета График
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА 'ЗОДЧИЙ' - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем)

 
   Главная   |   Решения   |   База цен   |   Компьютеры   |   Новости   |   Поддержка   |   Пожелания   
Главная
Конференція для спеціалістів будівельної галузі - 2019
07.04.2019 г.

 Запрошуємо Вас взяти участь в ХV-й загальноукраїнській науково-практичній конференції для керівників і фахівців організацій будівельної і житлово-комунальної галузі, замовників, інвесторів, проектантів: 

«Визначення вартості об’єктів будівництва, проектних, будівельно-монтажних  та  ремонтно-будівельних робіт  із застосуванням сучасних технологій. Управління вартістю життєвого циклу об’єктів – 2019»

3-7 червня 2019 р.,      м. Івано-Франківськ

  

Як дістатись

Запрошення укр. /рос.

Інформація для науковців

Попередній перелік доповідей


Зареєструватись on-line

Подробнее...
 
Cклад та зміст проектної документації у будівництві. Серія семінарів.
05.04.2019 г.
Семінари з проектної документації - 2019 р.


 «Будівництво – сучасні технології» спільно з Асоціацією експертів у будівельній галузі, Гільдією проектувальників і провідними розробниками програмного забезпечення провели серію семінарів на тему:

“Нові нормативні акти і документи з розроблення, погодження та експертизи проектної документації на будівництво. Їх реалізація за допомогою сучасних інформаційних технологій. Весна 2019”.  


Львів - 19.03           Одеса - 26.03           Дніпро - 27.03             Київ - 03-04.04 


Участь у семінарах прийняли керівники підприємств, головні інженери проектів (ГІП), головні архітектори проектів (ГАП), фахівці, що організовують, контролюють і безпосередньо займаються підготовкою, розробкою та перевіркою проектної документації і кошторисів на проектно-вишукувальні роботи.

      

Подробнее...
 
Успішно завершилась серія семінарів для спеціалістів будівельної галузі. Осінь 2018
20.12.2018 г.

Image«Будівництво – сучасні технології» спільно з Асоціацією розробників та розповсюджувачів кошторисних програм і провідними розробниками кошторисного програмного забезпечення протягом жовтня-грудня 2018 року провели серію осінніх семінарів для спеціалістів будівельної галузі на тему: “Визначення вартості будівельно-монтажних і ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних матеріалів та технологій. Осінь 2018”.    


В рамках серії відбулись чотири спеціалізованих семінари: "Закупівлі в будівництві. Особливості формування договірних цін на будівельні роботи"


Мета проведення семінарів:

- підвищення рівня кваліфікації спеціалістів будівельної галузі;

- інформування інвесторів, замовників, проектувальників, фахівців будівельних та експлуатуючих організацій про нову нормативну базу з проектування, будівництва, контролю виконання та визначення вартості робіт;

- інформування інвесторів та замовників будівництва про сучасні методи визначення та контролю вартості будівельних робіт на стадії проектування та в процесі будівництва;

- інформування працівників будівельної, житлово-комунальної галузі, промислових підприємств, бюджетної сфери про новітні методи та технології виконання проектних робіт і будівництва, їх планування, управління та обліку.

      


Подробнее...
 
Закупівлі в будівництві. Особливості формування договірних цін на будівельні роботи.
07.12.2018 г.

Image «Будівництво – сучасні технології» спільно з з Асоціацією розробників та розповсюджувачів кошторисних програм і  провідними розробниками програмного забезпечення у листопаді-грудні 2018 року провели серію семінарів на тему:

“Закупівлі в будівництві. Особливості формування договірних цін на будівельні роботи. Осінь 2018”.    


Київ - 27.11           Дніпро - 29.11           Одеса - 04.12             Львів - 06.12


У семінарах взяли участь керівники, фахівці тендерних комітетів та кошторисники служб замовника, будівельних корпорацій, об'єднань, промислових підприємств, проектно-вишукувальних, експертних, інжинірингових та інших організацій.

      

Подробнее...
 
Конференція для фахівців будівельної галузі 2018
10.06.2018 г.

Конференція кошторисників -2018 Відбулася ХІV міжнародна конференція для фахівців будівельної галузі: замовників, інвесторів, проектантів, будівельників - це головний захід для фахівців, які визначають вартість будівельних робіт в Україні.

З 4-го по 8-ме червня 2018р. у м. Івано-Франківську проходила XІV міжнародна науково-практична конференція: «Визначення вартості об’єктів будівництва, проектних, будівельно-монтажних  та  ремонтно-будівельних робіт  із застосуванням сучасних технологій. Управління вартістю життєвого циклу об’єктів – 2018»

Перелік доповідей та заходів
Зміст друкованих матеріалів конференції
Резолюція конференції
Фото-звіт

Подробнее...
 
Серія семінарів для спеціалістів будівельної галузі. Осінь 2017
08.12.2017 г.

Вартість будівельних робіт. Серія семінарів. Осінь 2017р. «Будівництво – сучасні технології» спільно з Асоціацією розробників та розповсюджувачів кошторисних програм і провідними розробниками кошторисного програмного забезпечення протягом жовтня-грудня 2017 року провели серію осінніх семінарів для спеціалістів будівельної галузі на тему: “Визначення вартості будівельно-монтажних і ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних матеріалів та технологій. Осінь 2017”.    


Мета семінарів:

- підвищення рівня кваліфікації спеціалістів за тематикою семінарів;

- інформування інвесторів, замовників, проектувальників, фахівців будівельних та експлуатуючих організацій про нову нормативну базу з проектування, будівництва, контролю виконання та визначення вартості робіт;

- інформування інвесторів та замовників будівництва про сучасні методи визначення та контролю вартості будівельних робіт на стадії проектування та в процесі будівництва;

- інформування працівників будівельної, житлово-комунальної галузі, промислових підприємств, бюджетної сфери про новітні методи та технології виконання проектних робіт і будівництва, їх планування, управління та обліку.

Подробнее...
 
Зміна основного телефону консультацій
08.11.2017 г.
Змінилися телефони технічної підтримки програмних комплексів. 


Нові телефони  067 3401517
                             050 3385443 
                             0342 705-700


Нагадуємо також Ви можете отримати консультацію  за нашими регіональними телефонами:

  032 2430896  (Львів)
  038 2709560  (Хмельницький)
  033 2294359  (Луцьк)
  044 3620576  (Київ)
 
Конференція для фахівців будівельної галузі 2017
05.06.2016 г.

Image
Відбулася ХІІІ міжнародна конференція для фахівців будівельної галузі: замовників, інвесторів, проектантів, будівельників - це головний захід для фахівців, які визначають вартість будівельних робіт в Україні.

З 29-го травня по 2 червня 2017 р. у м. Івано-Франківську відбулася щорічна XIІI міжнародна науково-практична конференція для фахівців будівельної і житлово-комунальної галузі, замовників, інвесторів, проектантів на тему: «Визначення вартості об’єктів будівництва, проектних, будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних технологій і матеріалів. Ціноутворення, управління та документообіг у будівництві - 2017

Перелік доповідей та заходів
Зміст друкованих матеріалів конференції
Резолюція конференції
Фото-звіт

Подробнее...
 
Семінар для проектантів 15-16 березня 2017 року
28.08.2013 г.

 Закон України від 17.01.2017 № 1817-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності» вносить суттєві зміни в порядок виконання проектних робіт у будівництві.

У 2016 році Мінрегіоном проведена робота з перегляду цілого ряду збірників на проектні роботи, а також прийняті нові документи, що безпосередньо впливають на виконання проектних робіт. Частину з них вже уведено в дію з 1-го січня 2017 року, а інша частина набере чинності з 1 квітня цього року.

Беручи до уваги важливість цих питань, запрошуємо Вас обговорити їх на нашому семінарі:

15-16 березня 2017 року. м. Київ.

Нові нормативні акти і документи з розроблення, погодження та експертизи проектної документації на будівництво. Їх реалізація за допомогою сучасних інформаційних технологій.

Завантажити запрошення

Як доїхати

Готелі

Подробнее...
 
Серія семінарів для спеціалістів будівельної галузі. Осінь 2016
01.10.2016 г.

Семінари


 «Будівництво – сучасні технології» спільно з Асоціацією розробників та розповсюджувачів кошторисних програм і провідними розробниками кошторисного програмного забезпечення протягом листопада-грудня 2016 року провели серію осінніх семінарів для спеціалістів будівельної галузі на тему: “Визначення вартості будівельно-монтажних і ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних матеріалів та технологій. Осінь 2016”.   


Мета проведення семінарів:

- підвищення рівня кваліфікації спеціалістів за тематикою семінарів;

- інформування працівників будівельної, житлово-комунальної галузі та промислових підприємств про новітні технології ведення проектних, будівельних і облікових робіт;

- інформування інвесторів, замовників та фахівців про нову нормативну базу, сучасні методи проектування, будівництва, контролю виконання та вартості робіт на стадії проектування та в процесі будівництва.

 
Подробнее...
 
Конференція для фахівців будівельної галузі 2016
23.06.2016 г.

Конференція  кошторисників  –  2016 Відбулася загальноукраїнська конференція для фахівців будівельної галузі: замовників, інвесторів, проектантів, будівельників - це головний захід для фахівців, які визначають вартість будівельних робіт в Україні.

23-27 травня 2016 р. у м. Івано-Франківську відбулася щорічна XII загальноукраїнська науково-практична конференція для фахівців будівельної і житлово-комунальної галузі, замовників, інвесторів, проектантів на тему: «Визначення вартості об’єктів будівництва, проектних, будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних технологій і матеріалів. Ціноутворення, управління та документообіг у будівництві - 2016

Перелік тем та доповідей
Зміст друкованих матеріалів конференції
Резолюція конференції
Фото-звіт

Подробнее...
 
Серія семінарів для спеціалістів будівельної галузі. Осінь 2015
26.10.2015 г.

Семінари


«Будівництво – сучасні технології» спільно з Асоціацією розробників та розповсюджувачів кошторисних програм і провідними розробниками кошторисного програмного забезпечення протягом листопада-грудня 2015 року проведуть серію осінніх семінарів для спеціалістів будівельної галузі на тему: “Визначення вартості будівельно-монтажних і ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних матеріалів та технологій. Осінь 2015”. 


Мета семінарів:

- підвищення рівня кваліфікації спеціалістів за тематикою семінарів;

- інформування працівників будівельної, житлово-комунальної галузі та промислових підприємств про новітні технології ведення проектних, будівельних і облікових робіт;

- інформування інвесторів, замовників та фахівців про нову нормативну базу, сучасні методи проектування, будівництва, контролю виконання та вартості робіт на стадії проектування та в процесі будівництва.

  

Завантажити запрошення

      


Подробнее...
 
Аналіз поточних цін
28.08.2015 г.

Image З 01.07.2015 ТОВ «АЦ «Будівництво-сучасні технології» вивело на ринок будівельної галузі новий продукт для користувачів кошторисних програм:

Послуга «Аналіз поточних цін на ринку будівельних матеріалів, виробів та конструкцій по регіонах України».
 
Подробнее...
 
Конференція для фахівців будівельної галузі 2015
15.05.2015 г.

Image 11-15 травня 2015 р. у м. Івано-Франківську відбулася щорічна загальноукраїнська науково-практична конференція для фахівців будівельної і житлово-комунальної галузі, замовників, інвесторів, проектантів на тему: «Визначення вартості об’єктів будівництва, проектних, будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних технологій і матеріалів. Ціноутворення, управління та документообіг у  будівництві - 2015».

Основні обговорення та дискусії щодо текучих проблем були зосереджені навколо двох питань:

  • гостра необхідність спрощеної процедури уточнення (збільшення) вартості об’єктів, будівництво яких розпочато до 2015 року. Роз’яснення з цього питання надані Мінрегіоном та Мінекономрозвитку це питання оминають, а існуюча процедура перегляду вартості будівництва складна, довготривала, потребує додаткових бюджетних коштів і несе додаткові ризики; 
  • порядок визначення вартості поточного ремонту будівель та споруд в т.ч. житла, об’єктів соціальної сфери та комунального призначення у зв’язку з відсутністю з 2014 року в Україні відповідного нормативного документу. 
Фото-звіт                         Доповіді та заходи
Подробнее...
 
Експертиза проектної документації у будівництві
26.03.2015 г.

 Шановні колеги!

З 1 березня 2015 року в ПП “ССБ Електронікс” розпочало роботу представництво з експертизи проектної документації. Представництво створено спільно з ТОВ “НВФ “Інпроект” (м. Київ) і має право здійснювати експертизу проектів будівництва в частині міцності, надійності та довговічності будинків і споруд, які споруджуються на територіях із складними інженерно-геологічними та техногенними умовами, та кошторисної частини проектної документації об’єктів виробничого та невиробничого призначення I-III категорії складності у всіх галузях економіки, крім вугільної та атомної енергетики, що не містять державної таємниці та реалізуються по всій території України (лист Мінрегіону України від 31.10.14 р. №7/15-12934).

  
  

Завантажити анкету замовника

Завантажити лист-замовлення

Подробнее...
 
Региональная база данных на цены строительных ресурсов
30.06.2009 г.
ImageРаспоряжением главы Ивано-Франковской ОГА № 278 от 19.05.2009 создана «Региональная база данных на цены строительных материалов».

 

По конкурсу проведенным ОГА, выполнение работ по наполнению и ведению «Региональной базы данных на цены строительных материалов» возложено на ООО «ССБ Электроникс».
Подробнее...
 
Семинары для специалистов строительной отрасли 2014г.
29.08.2014 г.

Семинары

Приглашаем Вас принять участие в серии традиционных осенних семинаров для специалистов строительной отрасли, которые состоятся в сентябре-ноябре 2014 года в разных регионах Украины по направлениям: стоимость строительства, проектная документация и энергоэффективность.

Цель семинаров:

- повышение уровня квалификации специалистов по тематике семинаров;

- информирование работников строительной, жилищно-коммунальной отрасли и промышленных предприятий о новейших технологиях ведения проектных, строительных и учетных работ;

- информирование инвесторов, заказчиков и специалистов о новой нормативной базе, современных методах проектирования, строительства, контроля выполнения и стоимости работ на стадии проектирования и в процессе строительства.

 

 Загрузить
приглашение

    

Подробнее...
 
Семінар з розроблення, погодження та експертизи проектної документації
03.09.2014 г.

23-24 вересня, в Києві, пройшов перший семінар із серії традиційних осінніх семінарів для спеціалістів будівельної галузі.

Нові нормативні акти і документи з розроблення, погодження та експертизи проектної документації на будівництво. Їх реалізація за допомогою сучасних інформаційних технологій.


Семінар був присвячений нормативним актам і документам з розробки, узгодження та експертизи проектної документації на будівництво.

 Перелік доповідей

Подробнее...
 
Конференція для фахівців будівельної галузі 2014
14.06.2014 г.

Конференція кошторисників 2014 10-13 червня 2014 р. у м. Івано-Франківську відбулася щорічна загальноукраїнська науково-практична конференція для фахівців будівельної і житлово-комунальної галузі, замовників, інвесторів, проектантів на тему: «Визначення вартості об’єктів будівництва, проектних, будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних технологій і матеріалів. Ціноутворення, управління та документообіг у будівництві - 2014».

Вирішення повсякденних практичних завдань пов’язаних з введенням в дію нових правил визначення вартості будівництва та збірників елементних кошторисних норм стало основною темою, шо порушувалась доповідачами та обговорювалась учасниками конференції. 

Переглянути відео         Резолюція конференції
Фото-звіт                         Доповіді та заходи
Подробнее...
 
Консультації на тему: «Зміни в системі ціноутворення в будівництві 2014 р.» в м. Івано-Франківську
17.12.2013 г.

Image З 1 січня 2014 року уведено в дію нові правила визначення вартості будівельних і проектно-вишукувальних робіт! 

У зв'язку з цим "ССБ Електронікс" проводить серію консультацій для користувачів кошторисних ПК, АВК5, АС4, АС4-ПИР, АС4 Графік

Подробнее...
 
Изменения в системе ценообразования в строительстве
02.12.2013 г.

ВНИМАНИЕ!

Регулярные консультации на тему: «Изменения в системе ценообразования в строительстве в связи с отменой ДБН Д.1.1-1-2000 и вводом с 01.01. 2014 г. ДСТУ Б Д.1.1-1: 2013 «Правила определения стоимости строительства».

Подробнее...
 
Cемінар для профільних організацій, спеціалістів служби замовника, проектувальників.
27.11.2013 г.
Тема семінару « НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД ОБ’ЄКТІВ БУДІВНИЦТВА ПРИ ПРОЕКТУВАННІ В СУЧАСНИХ УМОВАХ »
докладніше тут>>>  
 
Серия семинаров для специалистов строительной отрасли 2013
25.07.2012 г.

Семінари


 Скачать приглашение  

 

«Строительство - современные технологии» совместно с Ассоциацией разработчиков и распространителей сметных программ и ведущими разработчиками сметного программного обеспечения в течение сентября-ноября 2013 проведут серию осенних семинаров для специалистов строительной отрасли на тему: "Определение стоимости строительно-монтажных и ремонтно-строительных работ с применением современных материалов и технологий. Осень 2013".

 

Подробнее...
 
Семинар для проектантов 29 октября 2013. Одесса
13.08.2012 г.

 

 

 

Минрегионом выполняется работа по пересмотру целого ряда сборников на проектные работы, приняты новые документы, которые непосредственно влияют на выполнение проектных работ.

Среди них: новый национальный стандарт ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 «Правила определения стоимости проектно-изыскательских работ и экспертизы проектной документации на строительство», который вступает в силу 01.01.2014,  ДСТУ-Н Б В.1.2-16:2013 «Определение класса последствий (ответственности) и категории сложности объектов строительства» действует с 01.09.13.

Принимая во внимание важность этих вопросов, приглашаем Вас обсудить их на нашем семинаре:

Подробнее...
 
Семинар для проектантов 24 сентября 2013 г.
13.08.2012 г.

 

Скачать приглашение

Карта

Отели

Минрегионом выполняется работа по пересмотру целого ряда сборников на проектные работы, а также приняты новые документы, которые непосредственно влияют на выполнение проектных работ. Среди них: новый национальный стандарт ДСТУ Б Д.1.1 -7: 2013 «Правила определения стоимости проектно - изыскательских работ и экспертизы проектной документации на строительство», который вступает в действие с 01.01.2014, новый ДСТУ-Н Б В.1.2 -16: 2013 «Определение класса последствий (ответственности ) и категории сложности объектов строительства», который вступает в действие с 1.09.13 . Учитывая важность этих вопросов, приглашаем Вас обсудить их на нашем семинаре:

Подробнее...
 
Пособие АВК-5
13.03.2013 г.

Обращаем внимание пользователей программного комплекса «АВК-5»!

 Вышло из печати «Пособие пользователя. Сметный программно-вычислительний комплекс АВК-5. Издание 4, дополненое и исправленое.»

Автор Черницкий С.В.

Пособие разработано инженером-экономистом Сергеем Владимировичем Черницким. Оно адресовано  инженерам-сметчикам и учитывает различный уровень их специальной подготовки  в вопросе применения ПК АВК-5.

Подробнее...
 
Далее...