ССБ Електронікс
Навігація
Головна
Новини
Рішення
Публікації
Конференція кошторисників
Семінари
Комп'ютери
Акції
Інтернет-магазин
Підтримка користувачів
Наші партнери
Контакти
Наші пропозиції
Авторизація

Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація
Картка покупця
Показать корзину
Ваша корзина пуста.
Посилання
Пир Смета График
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА 'ЗОДЧИЙ' - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем)

 
   Головна   |   Рішення   |   База цін   |   Комп'ютери   |   Новини   |   Підтримка   |   Побажання   
Головна arrow Наші партнери
Партнери
 


  Інкомсервіс - розробник програмних комплексів для розрахунку вартості будівельних робіт та стану взаєморозрахунків між замовниками та підрядниками - "АС-4", та вартості проектних робіт в будівництві - "АС-4 ПІР"

 

  ЛіраСофт - розробник програмних комплексів для конструкторських розрахунків будівельних конструкцій при проектуванні будівель та споруд: "Ліра", "Мономах", "Інженерний калькулятор", "Пакети Прикладних Програм (ППП)"
 


  

"Спілка Автоматизаторів Бізнесу" (САБ) – громадська організація, яка об'єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, зацікавлених у розвитку сучасних інформаційних технологій, їх популяризації та ефективного використання в різних галузях економіки.

 


  ABBYY Україна - розробник систем розпізнавання тексту "Fine Riader" та електронних словників "Lingvo" 


 
  SoftPro - розробник системи "Універсал" для автоматизації управління підприємством та побудови систем електронного документообігу
 


  Microsoft - найбільший постачальник операційних систем та офісних програмних продуктів.

 

  ПроЛінг Лтд - розробник програмного забезпечення, яке допомагає успішно працювати з українськими та російськими текстами: перевірити правопис - "Рута", використати електронний словник - "Уліс", перекласти текст в обох напрямках - "Плай", провести повнотекстовий пошук - "MTSeach"


 
   Лабораторія Касперського - розробник антивірусних програмних продуктів "Антивіру Касперського" та засобів захисту від Internet-загроз "Kaspersky Internet Security" 
               Image  НПФ "АВК Созидатель" - розробник програмного комплексу для розрахунку вартості будівельних робіт та стану взаєморозрахунків між замовниками та підрядниками.

 

 

 

  ACDSee — торгівельна марка ACD Systems. Розробник програмного забезпечення для зручної роботи з фотографіями та частково медіафайлами: каталогізація, пошук зображень, конвертація, слайдшоу, запис на CD/DVD, публікація в Інтернеті, редагування фото.

 

 

 

  Ahead Software найбільш знаменита своїм продуктом Nero Burning ROM, найшвидшим і легким пакетом програм для запису оптичних дисків. Десять років по тому, Nero продовжує лідирувати в індустрії мультимедіа рішень, пропонуючи різноманітні продукти, включаючи мультимедіа рішення «все-в-одному» Nero Multimedia Suite 10, поточну версію флагманського продукту компанії.

 

 

 

   Agnitum Ltd. - Визнаний професіонал у галузі створення програмних засобів для захисту корпоративних і домашніх комп'ютерів.

 

 

 

  Alt-N Technologies виробляє і продає сервера електронної пошти MDaemon для Windows.А також розробляє відправки повідомлень електронної пошти і додатків, безпека сервера для малого та середнього бізнес-спільноти.

 

 

 

  Autodesk - є світовим лідером і націлена на реалізацію інноваційних ідей. Це найбільший у світі постачальник програмного забезпечення (САПР) та послуг для промислового і цивільного будівництва, машинобудування, геоінформатики, цифрових засобів передачі інформації і бездротового зв'язку.

 

 

 

   SOFTWIN - заснована в 1990 році, є програмне забезпечення компанії, що базується в Бухаресті, Румунія, з офісами в Теттнанг (Німеччина), Барселоні (Іспанія), Форт-Лодердейл (США), Лондоні (Великобританія) і Копенгагені (Данія) тощо. SOFTWIN є приватною компанією і є виробником антивірусного ядро BitDefender.

 

 

 

   Dr. Web — антивіруси цього сімейства призначені для захисту від поштових і мережевих черв'яків, руткітів, файлових вірусів, троянських програм, стелс-вірусів, поліморфних вірусів, безтілесних вірусів, макровірусів, вірусів, що вражають документи MS Office, скрипт-вірусів, шпигунського ПЗ (spyware), програм-викрадачів паролів, клавіатурних шпигунів, програм платного дозвону, рекламного ПЗ (adware), потенційно небезпечного ПЗ, хакреських утиліт, програм-люків, програм-жартів, шкідливих скриптів й інших шкідливих об'єктів, а також від спаму, скамінг-, фармінг-, фішинг-повідомлень і технічного спаму.

 

 

 

  ESETпідприємство, міжнародний розробник антивірусного програмного забезпечення і рішень в області комп'ютерної безпеки для корпоративних і домашніх користувачів. Заснована в 1992 році.

 

 

 

  Будучи однією з десяти найвідоміших марок у світі, Corel пропонує широкий спектр багатофункціональних програм Corel, призначених для чотирьох основних сегментів ринку: графіка для ПК, офісні програми, редагування цифрових зображень та інструменти мультимедіа для створення відео.

 

 

 

   eSafeLine компанія спеціалізується на розробці програмних продуктів в області інформаційної безпеки і організації доступу в Інтернет.

 

 

  TrustPort a.s. - Розробник програмного забезпечення в області інформаційної безпеки зі штаб-квартирою в Брно, Чеська Республіка. Продукція компанії орієнтована на три основні напрямки комп'ютерної безпеки і захисту даних

 

 

   Graphisoft - є розробником цілої низки високоякісних програмних продуктів — професійних рішень для архітекторів, будівельників та експлуатаційних служб.