ССБ Електронікс
Навігація
Головна
Новини
Рішення
Публікації
Конференція кошторисників
Семінари
Комп'ютери
Акції
Інтернет-магазин
Підтримка користувачів
Наші партнери
Контакти
Наші пропозиції
Авторизація

Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація
Картка покупця
Показать корзину
Ваша корзина пуста.
Посилання
Пир Смета График
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА 'ЗОДЧИЙ' - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем)

 
   Головна   |   Рішення   |   База цін   |   Комп'ютери   |   Новини   |   Підтримка   |   Побажання   
Головна
Успішно завершилась серія семінарів для спеціалістів будівельної галузі. Осінь 2018 Надрукувати Надіслати електронною поштою
20. Dec. 2018

Image«Будівництво – сучасні технології» спільно з Асоціацією розробників та розповсюджувачів кошторисних програм і провідними розробниками кошторисного програмного забезпечення протягом жовтня-грудня 2018 року провели серію осінніх семінарів для спеціалістів будівельної галузі на тему: “Визначення вартості будівельно-монтажних і ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних матеріалів та технологій. Осінь 2018”.    


В рамках серії відбулись чотири спеціалізованих семінари: "Закупівлі в будівництві. Особливості формування договірних цін на будівельні роботи"


Мета проведення семінарів:

- підвищення рівня кваліфікації спеціалістів будівельної галузі;

- інформування інвесторів, замовників, проектувальників, фахівців будівельних та експлуатуючих організацій про нову нормативну базу з проектування, будівництва, контролю виконання та визначення вартості робіт;

- інформування інвесторів та замовників будівництва про сучасні методи визначення та контролю вартості будівельних робіт на стадії проектування та в процесі будівництва;

- інформування працівників будівельної, житлово-комунальної галузі, промислових підприємств, бюджетної сфери про новітні методи та технології виконання проектних робіт і будівництва, їх планування, управління та обліку.

      Участь у семінарах з визначення вартості будівництва прийняли керівники і спеціалісти організацій будівельної та житлово-комунально галузі, замовники, інвестори та проектанти.

На семінарах пройшли майстер-класи з експлуатації програмних комплексів для визначення вартості будівництва та проектних робіт. На майстер-класах провідні фахівці розробників кошторисного програмного забезпечення демонстрували роботу нових функцій програм, розглянули практичні задачі.


Перелік основних питань які були розглянуті на семінарах:

 1. Нові нормативні документи та ДСТУ з ціноутворення у будівництві, вартості проектних робіт та експертизи проектної документації, технології і організації будівельного виробництва.
 2. Новий порядок розрахунку розміру заробітної плати у будівництві.
 3. Нові нормативні акти і документи з розроблення, погодження та експертизи проектної документації на будівництво.
 4. Актуальний стан законодавства в галузі здійснення дозвільних процедур та архітектурно-будівельного нагляду і контролю.
 5. Визначення вартості будівництва та взаєморозрахунки в приватному будівництві. Зарубіжні підходи до визначення вартості будівництва та інновації вітчизняних кошторисних програмних комплексів.
 6. Особливості тендерних процедур на виконання будівельних робіт згідно нового законодавства у системі «Прозорро» та на електронних майданчиках.
 7. Розробка, погодження та використання iндивiдуальних елементних кошторисних норм та стандартів організації (СОУ). Укрупнені кошторисні норми, укрупнені показники вартості будівництва, об’єкти аналоги. Їх розробка та застосування.
 8. Особливості застосування ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 «Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво». Визначення вартості об’єкту на стадіях проектування ТЕО та Проект.
 9. Міжнародна практика укладання та ведення договорів підряду на виконання робіт у будівництві. Функції, права, обов'язки та вартість послуг інженера-консультанта. Визначення вартості проектування і будівництва в контрактах ФІДІК.
 10. Визначення та обґрунтування вартості ресурсів необхідних для виконання будівельних робіт згідно ДСТУ Б Д.1.1-1-2013. Аналіз поточних цін на ринку будівельних матеріалів виробів та конструкцій в регіоні при складанні проектно-кошторисної документації, договірної ціни, актів виконаних будівельних робіт.
 11. Нові можливості кошторисних програмних комплексів. Майстер-класи.

ГРАФІК СЕМІНАРІВ

МІСТО ДАТА   ОРГАНІЗАТОРДЕТАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ
Львів17 жовтняПП "ССБ Електронікс"

Перелік доповідей

Дніпро23 жовтняТОВ "ІТ Сервіс"

Перелік доповідей

Одеса25 жовтняТОВ "Інкомсервіс"

Перелік доповідей

Краматорськ31 жовтняПП "Геопрайм"

Перелік доповідей

Луцьк8 листопадаПП "ССБ Електронікс"

Перелік доповідей

Суми21 листопадаТОВ "АВКАС"

Перелік доповідей

Полтава22 листопадаТОВ "Інфосвіт"

Перелік доповідей

Київ28 листопадаДП

Перелік доповідей

Cеверодонецьк12 грудняТОВ "ЕкономікСофт"

Перелік доповідей


Організатори серії осінніх семінарів:

- «АВК-Созидатель», м. Дніпропетровськ

- ПП “Будівництво – сучасні технології”, м. Івано-Франківськ

- ТОВ «Інкомсервіс», м. Київ


Координатор семінарів: ПП “Будівництво – сучасні технології”

тел. для довідок:  (0342) 777-208, (0342) 54-55-13

E-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.            Сайт: http://mcbct.com.ua/Інформаційні партнери:


Build Portal - головний будівельний портал України журнал «ProfBuild» «БудЕксперт» – інформаційний портал Image


 
< Попередня   Наступна >