ССБ Електронікс
Навігація
Головна
Новини
Рішення
Публікації
Конференція кошторисників
Семінари
Комп'ютери
Акції
Інтернет-магазин
Підтримка користувачів
Наші партнери
Контакти
Наші пропозиції
Авторизація

Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація
Картка покупця
Показать корзину
Ваша корзина пуста.
Посилання
Пир Смета График
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА 'ЗОДЧИЙ' - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем)

 
   Головна   |   Рішення   |   База цін   |   Комп'ютери   |   Новини   |   Підтримка   |   Побажання   
Головна
Запрошуємо на серію семінарів для спеціалістів будівельної галузі. Осінь 2017 Надрукувати Надіслати електронною поштою
08. Sep. 2017

Семінари


 «Будівництво – сучасні технології» спільно з Асоціацією розробників та розповсюджувачів кошторисних програм і провідними розробниками кошторисного програмного забезпечення протягом жовтня-грудня 2017 року проведуть серію осінніх семінарів для спеціалістів будівельної галузі на тему: “Визначення вартості будівельно-монтажних і ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних матеріалів та технологій. Осінь 2017”.    


Мета семінарів:

- підвищення рівня кваліфікації спеціалістів за тематикою семінарів;

- інформування інвесторів, замовників, проектувальників, фахівців будівельних та експлуатуючих організацій про нову нормативну базу з проектування, будівництва, контролю виконання та визначення вартості робіт;

- інформування інвесторів та замовників будівництва про сучасні методи визначення та контролю вартості будівельних робіт на стадії проектування та в процесі будівництва;

- інформування працівників будівельної, житлово-комунальної галузі, промислових підприємств, бюджетної сфери про новітні методи та технології виконання проектних робіт і будівництва, їх планування, управління та обліку.

  

Завантажити запрошенняЗареєструватись
on-line

      Для участі у семінарах з визначення вартості будівництва запрошуються керівники і спеціалісти організацій будівельної та житлово-комунально галузі, замовники, інвестори та проектанти.

На семінарах відбудуться майстер-класи з експлуатації програмних комплексів для визначення вартості будівництва та проектних робіт. На майстер-класах провідні фахівці розробників кошторисного програмного забезпечення демонструватимуть роботу нових функцій програм і розглядатимуть практичні задачі.


Перелік основних питань:

  1. Нові нормативні документи та ДСТУ з ціноутворення у будівництві, вартості проектних робіт та експертизи проектної документації, технології і організації будівельного виробництва. Новий порядок розрахунку розміру заробітної плати у будівництві.
  2. Нові нормативні акти і документи з розроблення, погодження та експертизи проектної документації на будівництво. Класи наслідків (відповідальності) будівель і споруд замість категорій складності об'єктів будівництва, згідно Закону України  від 17.01.2017 № 1817-VIII.
  3. Особливості тендерних процедур на виконання будівельних робіт згідно нового законодавства у системі «Прозорро» та на електронних майданчиках.
  4. Розробка, погодження та використання iндивiдуальних елементних кошторисних норм та стандартів організації (СОУ). Укрупнені кошторисні норми, укрупнені показники вартості будівництва, об’єкти аналоги. Їх розробка та застосування.
  5. Зміни ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 «Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво». Визначення вартості об’єкту на стадіях проектування ТЕО та Проект.
  6. Міжнародна практика укладання та ведення договорів підряду на виконання робіт у будівництві. Типові проформи контрактів, особливості їх використання в Україні. Функції, права, обов'язки та вартість послуг інженера-консультанта. Визначення вартості проектування і будівництва в контрактах ФІДІК. Кореспонденція форм кб-2в, кб-3 з формами звітності в контрактах ФІДІК
  7. Визначення та обґрунтування вартості ресурсів необхідних для виконання будівельних робіт згідно ДСТУ Б Д.1.1-1-2013. Аналіз поточних цін на ринку будівельних матеріалів виробів та конструкцій в регіоні при складанні проектно-кошторисної документації, договірної ціни, актів виконаних будівельних робіт.
  8. Нові можливості кошторисних програмних комплексів. Майстер-класи.

ГРАФІК СЕМІНАРІВ

 МІСТО ДАТА   ОРГАНІЗАТОРТЕЛЕФОНИ  КОНТАКТНА ОСОБАДЕТАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ
Луцьк19 жовтняПП "ССБ Електронікс"(0342)77-72-08Тузін Оксана ЯрославівнаПерелік доповідей
Чернівці2 листопадаПП "ССБ Електронікс"(0342)77-72-08Тузін Оксана ЯрославівнаПерелік доповідей
Полтава7 листопада

ТОВ "Інфосвіт ІТ сервіс"

(0532)69-12-38,
(0532)61-29-44

Тимошевська АльонаПерелік доповідей
Харків8 листопадаАУЦ "Квантор V"(057)719-52-86
(057)768-03-25
Логвінова Галина ВікторівнаПерелік доповідей
Дніпро9 листопадаТОВ "ІТ Сервіс"(056) 785-46-28 Сафікюрська Алла ІванівнаПерелік доповідей
Одеса21 листопадаТОВ "Інкомсервіс"(048) 787-64-14
(066) 763-05-75
Скалозуб Ігор ВолодимировичЗавантажити
запрошення
Львів23 листопадаПП "ССБ Електронікс"(0342)77-72-08Тузін Оксана ЯрославівнаЗавантажити
запрошення
Київ28-29 листопадаДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва"(0342)77-72-08Тузін Оксана ЯрославівнаЗавантажити
запрошення
Суми30 листопадаТОВ "АВКАС"(099) 318-80-65Ворона Людмила ВіталіївнаЗавантажити
запрошення

Організатори серії осінніх семінарів:

- «АВК-Созидатель», м. Дніпропетровськ

- Науково-дослідний інститут будівельного виробництва (НДІ БВ), м. Київ

- ТОВ «Інкомсервіс», м. Київ


Детальну інформацію щодо умов участі та організації конкретного семінару можна отримати за телефоном організатора обраного Вами семінару або у координатора семінарів:


Координатор семінарів: ПП “Будівництво – сучасні технології”

тел. для довідок:  (0342) 777-208, (0342) 54-55-13

E-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.            Сайт: http://mcbct.com.ua/Завантажити
   запрошення

Розміщуйте свою рекламу на сторінках інформаційних буклетів для учасників семінарів
За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном (0342) 777 208

 
Наступна >