ССБ Електронікс
Навігація
Головна
Новини
Рішення
Публікації
Конференція кошторисників
Семінари
Комп'ютери
Акції
Інтернет-магазин
Підтримка користувачів
Наші партнери
Контакти
Наші пропозиції
Авторизація

Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація
Картка покупця
Показать корзину
Ваша корзина пуста.
Посилання
Пир Смета График
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА 'ЗОДЧИЙ' - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем)

 
   Головна   |   Рішення   |   База цін   |   Комп'ютери   |   Новини   |   Підтримка   |   Побажання   
Головна
Семінар для проектантів 15-16 березня 2017 року Надрукувати Надіслати електронною поштою
28. Aug. 2013

 Закон України від 17.01.2017 № 1817-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності» вносить суттєві зміни в порядок виконання проектних робіт у будівництві.

У 2016 році Мінрегіоном проведена робота з перегляду цілого ряду збірників на проектні роботи, а також прийняті нові документи, що безпосередньо впливають на виконання проектних робіт. Частину з них вже уведено в дію з 1-го січня 2017 року, а інша частина набере чинності з 1 квітня цього року.

Беручи до уваги важливість цих питань, запрошуємо Вас обговорити їх на нашому семінарі:

15-16 березня 2017 року. м. Київ.

Нові нормативні акти і документи з розроблення, погодження та експертизи проектної документації на будівництво. Їх реалізація за допомогою сучасних інформаційних технологій.

Завантажити запрошення

Як доїхати

Готелі

Для участі в семінарі запрошуються фахівці служб замовника, тендерних комітетів, будівельних корпорацій, об'єднань, промислових підприємств, проектно-вишукувальних, експертних, інжинірингових та інших зацікавлених організацій. Семінар буде корисний керівникам, головним інженерам проекту (ГІП), головним архітекторам проакту (ГАП), фахівцям, що організовують, контролюють і безпосередньо займаються підготовкою, розробкою та перевіркою проектної документації і кошторисів на проектно-вишукувальні роботи, замовникам, а також інвесторам.


Перелік основних питань, які будуть розглянуті на семінарі:


1. Закон України  від 17.01.2017 № 1817-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності». Зміни в проектуванні та експертизі.

2. Класи наслідків (відповідальності) будівель і споруд замість категорій складності об'єктів будівництва, згідно Закону України  від 17.01.2017 № 1817-VIII.

3. Проведення експертизи проектної документації на будівництво. ДСТУ-Н Б А.2.2-10:2012 та виконання вимог ДБН А.2.2-3-2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво». Досвід роботи.

4. Визначення та обґрунтування вартості проектних та пошукових робіт. Зміни ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 «Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво». Практичні аспекти.

5. Науково-технічний супровід, авторський та технічний нагляд під час будівництва об’єктів архітектури. Регламентуючі документи. Нормативи витрат труда для визначення вартості науково-дослідних робіт у будівництві.

6. Особливості розробки проектної документації та ефективні конструктивні рішеня при реалізації проектів енерго- термомодернізації. Новий ДБН В.2.6-31:2016 «Теплова ізоляція будівель» та ДСТУ-Н Б В.3.2-3:2014 «Настанова з виконання термомодернізації житлових будинків».

7. Нові ДСТУ-Н настанови щодо інженерного захисту територій та щодо проектування будівель і споруд на складних територіях та слабких грунтах. ДСТУ Б В.3.1-2:2016 «Ремонт і підсилення несучих і огороджувальних будівельних конструкцій та основ будівель і споруд».

8. Об’єкти-аналоги в нормативних документах з проектування. Використання об’єктів-аналогів при визначенні класів наслідків (відповідальності), термінів будівництва, вартості робіт.

9. Передові технології виконання проектних робіт. BIM-технології та цифрове будівництво.


Учасники семінару зможуть ознайомитись з новими версіями та отримати консультації по роботі програмних комплексів, які реалізують вимоги вітчизняних ДБН та ДСТУ на проектування.


Мiсце проведення: м.Київ, пр. В. Лобановського, 51. ДП "НДІ Будівельного виробництва".


Регламент роботи:

9.30 – 10.00 реєстрація учасників
10.00 - 17.00 робота семінару


Організатори семінару:        

 МЦ «Будівництво - сучасні технології»
 Науково-дослідний інститут будівельного виробництва (НДІБВ)


Для участі в семінарі потрібно:
-    до 13 березня  2017 р. зареєструвати заявку за т/ф. (0342) 713-515 або відправити її на Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
-    перерахувати до 14-го березня 2017 р. перерахувати кошти за реквізитами згідно з наданим рахунком

Телефони оргкомітету (0342) 777-208, (044)362-05-76

 
< Попередня   Наступна >