ССБ Електронікс
Навігація
Головна
Новини
Рішення
Публікації
Конференція кошторисників
Семінари
Комп'ютери
Акції
Інтернет-магазин
Підтримка користувачів
Наші партнери
Контакти
Наші пропозиції
Авторизація

Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація
Картка покупця
Показать корзину
Ваша корзина пуста.
Посилання
Пир Смета График
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА 'ЗОДЧИЙ' - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем)

 
   Головна   |   Рішення   |   База цін   |   Комп'ютери   |   Новини   |   Підтримка   |   Побажання   
Головна
Семінар з розроблення, погодження та експертизи проектної документації Надрукувати Надіслати електронною поштою
03. Sep. 2014

23-24 вересня, в Києві, пройшов перший семінар із серії традиційних осінніх семінарів для спеціалістів будівельної галузі.

Нові нормативні акти і документи з розроблення, погодження та експертизи проектної документації на будівництво. Їх реалізація за допомогою сучасних інформаційних технологій.


Семінар був присвячений нормативним актам і документам з розробки, узгодження та експертизи проектної документації на будівництво.

 Перелік доповідей


Доповідь про НТС у будівництвіДоповідали про нові нормативні документи та вели майстер-клас лектори, які брали безпосередню участь у розробці цих документів.

Учасники семінару, в більшості своїй представники проектних організацій з різних регіонів України, висловлювали свої зауваження, отримували відповіді на запитання та обмінювались досвідом.
Розробники спеціалізованого програмного забезпечення продемонстрували слухачам семінару способи автоматизованого рішення задач, що стоять перед проектантами за допомогою програмних комплексів "АС-4 ПІР" та "АС-4 Графік".


Використання об'єктів-аналогів, визначення категорії складності об'єктів, аналіз ціни ресурсів у будівництві, експертиза проектної документації, визначення вартості проектно-вишукувальних робіт, науковий супровід об'єктів будівництва, укладання договорів підряду на проектування - ось неповний перелік питань, які обговорювалися на семінарі.


Учасники семінару по  проектній документації у будівництвіДуже плідним як для слухачів, так і для ведучих, виявився майстер-клас під назвою "Визначення категорії складності та вартості проектно-вишукувальних робіт на прикладах". Він пройшов 24-го вересня у невимушеній робочій атмосфері. В результаті - учасники отримали уроки практичного застосування нових нормативів, введення в дію яких завжди викликає безліч запитань, а розробники зможуть врахувати отримані пропозиції при підготовці змін до вже прийнятих і ще розроблюваних документів.

  

На семінарі були розглянуті:
– ДБН А. 2.2-3: 2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво»
– ДСТУ-Н Б В.1.2-16: 2013 «Визначення класу наслідків (відповідальності) та категорії складності об'єктів будівництва» та Зміна №1 до нього
– ДСТУ-Н Б А.2.2-10: 2012 «Настанова з організації проведення експертизи проектної документації на будівництво»
– ДСТУ Б Д.1.1-7: 2013 «Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво».
– ДСТУ Б А.3.1-22: 2013 «Визначення тривалості будівництва об'єктів»
– ДСТУ-Н Б Д.1.2-1: 2013 «Нормативи витрат праці для визначення вартості науково-дослідних робіт у будівництві».
– ДСТУ-Н А 3.1-ХХ: 201Х «Настанова по розробці (підготовці) договорів підряду на виконання проектно-вишукувальних та будівельних робіт»


ImageВ розданих на семінарі друкованих матеріалах і CD, учасники знайдуть для себе багато корисної інформації.

Іменні сертифікати, чітка організація, спілкування з колегами в кулуарах, під час пауз на каву та у перервах - були додатковим бонусом.


Організатори семінару:


МЦ «Будівництво - сучасні технології»
Науково-дослідний інститут будівельного виробництва (НДІБВ)
ТОВ «Инкомсервис»


Серія семінарів триває.


Наступні семінари для проектувальників у Дніпропетровську та Одесі.


Координатор семінарів:
МЦ "Будівництво-сучасні технології"


До нових зустрічей!

 
< Попередня   Наступна >