ССБ Електронікс
Навігація
Головна
Новини
Рішення
Публікації
Конференція кошторисників
Семінари
Комп'ютери
Акції
Інтернет-магазин
Підтримка користувачів
Наші партнери
Контакти
Наші пропозиції
Авторизація

Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація
Картка покупця
Показать корзину
Ваша корзина пуста.
Посилання
Пир Смета График
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА 'ЗОДЧИЙ' - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем)

 
   Головна   |   Рішення   |   База цін   |   Комп'ютери   |   Новини   |   Підтримка   |   Побажання   
Kaspersky Internet Security 6.0 Надрукувати Надіслати електронною поштою
17. Nov. 2006

Kaspersky Kaspersky Internet Security 6.0 – комплексне рішення проблеми вашої безпеки при роботі в мережі Інтернет. Тепер захист від основних інформаційних загроз – вірусів, хакерів, спаму і шпигунських програм – реалізована в рамках одного продукту.

Сьогодні, коли комп'ютерні загрози носять комплексний характер, а словосполучення «криміногенна обстановка» стало відноситися і до мережі Інтернет, одного антивірусного рішення може виявитися недостатньо для повноцінного захисту вашого комп'ютера.

Kaspersky® Internet Security 6.0 – комплексне рішення для захисту від основних інформаційних загроз – вірусів, хакерів, спаму і шпигунських програм. Один продукт забезпечує всебічний захист домашнього комп'ютера. Інтеграція всіх компонентів програми запобігає системним конфліктам і забезпечує високу швидкість роботи ПК.

Основні переваги.

Єдиний фронт захисту вашого комп'ютера. Kaspersky Internet Security 6.0 контролює всі вхідні і вихідні потоки інформації на вашому комп'ютері – електронну пошту, інтернет-трафік і мережеві взаємодії. Вам не знадобиться інше програмне забезпечення для захисту вашого комп'ютера.

Сумісність. Особливістю продукту є повна сумісність з операційними системами сімейства Microsoft Windows (за винятком Microsoft Windows x64) і коректна взаємодія з Центром Безпеки Microsoft Windows XP, що дозволяє уникнути конфліктів в роботі ПЗ. Програма оптимізована для використовування на ноутбуках на базі технології Intel® Centrino™ для мобільних ПК, а також для роботи на комп'ютерах з процесорами Intel®, що підтримують технологію HT.

Простота і зручність.
Майстер первинної настройки продукту допоможе вибрати оптимальний режим роботи програми. Регулярні оновлення баз даних і програмних модулів здійснюються в автоматичному режимі, а контекстна довідка допоможе швидко розібратися в біль тонких настройках продукту.

Ключові характеристики.

Захист від вірусів.

Захист електронної пошти. Програма здійснює антивірусну перевірку поштового трафіку на рівні протоколу передачі даних (POP3, IMAP і NNTP для вхідних повідомлень і SMTP для вихідних) незалежно від використовуваної поштової програми. Для популярних поштових програм – Microsoft Outlook, Microsoft Outlook Express і The Bat! – передбачені плагіни і лікування вірусів в поштових базах.

Перевірка інтернет-трафіку. Kaspersky Internet Security 6.0 забезпечує антивірусну перевірку інтернет-трафіку, що поступає по HTTP-протоколу, в режимі реального часу, дозволяючи таким чином запобігти зараженню ще до моменту збереження файлів на жорсткому диску комп'ютера. За допомогою плагіну для Microsoft Internet Explorer можна відстежувати статистику блокування небезпечних скриптів на веб-сторінках.

Захист файлової системи.
Антивірусній перевірці можуть бути піддані будь-які окремі файли, каталоги і диски. Можлива перевірка тільки критичних областей операційної системи і об'єктів, які завантажуються при старті Microsoft Windows, що дозволяє звернути увагу в першу чергу на області і об'єкти системи, більш всього схильним до зараження.

Проактивний захист.
Програма здійснює постійне спостереження за активністю програм і процесів, запущених в оперативній пам'яті комп'ютера, і своєчасно попереджає користувача у разі появи небезпечних, підозрілих або прихованих (rootkits) процесів; запобігає небезпечним змінам файлової системи і реєстру, а також відновлює систему після шкідливої дії.


Захист від шпигунських програм.

Збереження конфіденційної інформації. Програма запобігає витоку вашої конфіденційної інформації (в першу чергу паролів, номерів банківських рахунків і карт). Програма попереджає вас про перехід на контрольовані шахраями підроблені сайти, що вимушують користувача за допомогою методів соціальної інженерії під слушним приводом добровільно розкрити, наприклад, логін і пароль для доступу в інтернет-банк.

Комфортний і безпечний інтернет-серфінг. Програма блокує виконання небезпечних сценаріїв на веб-сторінках, а також вікна і рекламні банери, які не тільки дратують своєю настирливістю, але можуть також використовуватися і для доставки шкідливих програм на ваш комп'ютер.

Блокування платних телефонних дзвінків. Kaspersky Internet Security 6.0 допомагає ідентифікувати програми, які намагаються використати ваш модем для прихованого з'єднання з платними телефонними сервісами, і заблокувати їх роботу.


Захист від хакерів.

Блокування мережевих атак. Програма фіксує спроби сканування портів вашого комп'ютера, які часто передують мережевим атакам, і успішно ліквідує найпоширеніші типи атак хакерів, забороняючи взаємодію з атакуючим комп'ютером. Моніторинг мережевої активності дозволяє вести статистику всіх з'єднань.

Контроль всіх мережевих взаємодій. На основі заданих правил програма контролює звернення програмних продуктів до мережі Інтернет і відстежує вхідні і вихідні пакети даних. Програма містить правила роботи більш ніж для 250 популярних програмних продуктів, а також дозволяє формувати нові правила для інших програм, у тому числі і за готовими шаблонами.

Безпечна робота в будь-яких мережах. При підключенні комп'ютера до мережі програма пропонує користувачу вибрати її тип (довірена мережа, Інтранет або Інтернет), від якого залежатиме суворість правил, які вживаються міжмережевим екраном.

Режим невидимості при роботі в Інтернеті. Режим невидимості запобігає виявленню вашого комп'ютера ззовні. При перемиканні в цей режим забороняється вся мережева діяльність, окрім передбачених правилами виключень, які визначаються самим користувачем.


Захист від спаму.

Комплекс методів для розпізнавання спаму. Висока якість фільтрації спаму досягається застосуванням різних методів: перевірка за чорними і білими списками адресатів і фраз в тексті листу, аналіз тексту листу за допомогою самонавчального алгоритму. Можливе навіть розпізнавання спаму у вигляді зображень.

Підтримка поширених поштових програм. Для програм Microsoft Outlook, Microsoft Outlook Express і The Bat! передбачений спеціальний модуль розширення, який дозволяє задавати правила обробки листів за результатами їх аналізу.

 

Нагороди та сертифікати

 

ImageImageImageImage