ССБ Електронікс
Навігація
Головна
Новини
Рішення
Публікації
Конференція кошторисників
Семінари
Комп'ютери
Акції
Інтернет-магазин
Підтримка користувачів
Наші партнери
Контакти
Наші пропозиції
Авторизація

Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація
Картка покупця
Показать корзину
Ваша корзина пуста.
Посилання
Пир Смета График
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА 'ЗОДЧИЙ' - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем)

 
   Головна   |   Рішення   |   База цін   |   Комп'ютери   |   Новини   |   Підтримка   |   Побажання   
Антивірус Касперського 6.0 Надрукувати Надіслати електронною поштою
16. Nov. 2006

Антивірус Касперського Антивірус Касперського 6.0 забезпечує якісно новий рівень захисту вашого комп'ютера завдяки оптимальному поєднанню традиційних антивірусних технологій і сучасних проактивних методів.

Продукт легко встановити і налаштувати, він передбачає широкі можливості адаптації роботи під індивідуальні потреби користувачів.

Програма відрізняється не тільки бездоганною інтеграцією з операційними системами сімейства Microsoft Windows (зокрема Microsoft Windows x64), але і сумісністю з іншими програмними продуктами для захисту персональних комп'ютерів (наприклад, міжмережевими екранами).

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ

Висока ефективність антивірусного захисту. Поряд із визнаними «сигнатурними» технологіями, що забезпечують традиційно високу якість розпізнавання і лікування вірусів, в Антивірусі Касперського 6.0 застосовуються і нові проактивні технології. Вони забезпечують захист від вірусів на основі аналізу процесів і поведінки програм на комп'ютері користувача, а також дозволяють повністю відновити систему після шкідливої дії.

Оптимізація для роботи на мобільних ПК. Продукт дозволяє використовувати всі основні переваги ноутбуків, що працюють на базі технології Intel® Centrino™ для мобільних ПК: зниження енергоспоживання при збереженні високої продуктивності комп'ютера, використання бездротових мереж Wi-Fi для автоматичного оновлення антивірусних баз. Також програма оптимізована для роботи на комп'ютерах з процесорами Intel®, що підтримують технологію HT.

Простота і зручність користування. Установка і первинна настройка Антивіруса Касперського 6.0 займає декілька хвилин, а контекстна довідкова система містить вичерпну інформацію по тонкій настройці програмного продукту. Крім цього, програма регулярно інформує користувача про поточний статус захищеності комп'ютера і дає рекомендації у разі неоднозначних ситуацій.

КЛЮЧОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Антивірусний захист

Захист електронної пошти. Програма здійснює антивірусну перевірку поштового трафіку на рівні протоколу передачі даних (POP3, IMAP і NNTP для вхідних повідомлень і SMTP для вихідних) незалежно від використовуваної поштової програми. Для популярних поштових програм – Microsoft Outlook, Microsoft Outlook Express і The Bat! – передбачені плагіни і лікування вірусів в поштових базах.

Перевірка інтернет-трафіку. Антивірус Касперського 6.0 забезпечує антивірусну перевірку інтернет-трафіку, що поступає по HTTP-протоколу, в режимі реального часу, дозволяючи таким чином запобігти зараженню ще до моменту збереження файлів на жорсткому диску комп'ютера.

Захист файлової системи. Антивірусній перевірці можуть бути піддані будь-які окремі файли, каталоги і диски. Крім цього, використовуючи встановлену задачу сканування, можна запустити перевірку тільки критичних областей операційної системи і об'єктів, що завантажуються при старті Windows. Це дозволить заощадити час, надавши увагу в першу чергу областям і об'єктам, які звичайно якнайбільше схильні до зараження.

Проактивний захист

Контроль змін у файловій системі. Антивірус Касперського 6.0 дозволяє створити список програм, компонентний склад яких контролюватиметься, що допомагає запобігти порушенню цілісності програмних продуктів шкідливими програмами.
Спостереження за процесами в оперативній пам'яті.
Програма веде спостереження за діяльністю програм і процесів, запущених в оперативній пам'яті комп'ютера і своєчасно попереджає користувача у разі появи небезпечних, підозрілих або прихованих (rootkits) процесів, а також у разі несанкціонованої зміни нормальних процесів.

Моніторинг змін в реєстрі операційної системи. Антивірус контролює стан системного реєстру і інформує користувача при виявленні підозрілих або спробах створення прихованих ключів в реєстрі.
Блокування небезпечних макросів. Проактивний захист дозволяє контролювати роботу макросів Visual Basic for Applications в документах Microsoft Office і блокувати виконання небезпечних макрокоманд.

Відновлення системи. У програмі реалізована нова технологія відновлення системи після шкідливої дії програм класу spyware: Антивірус Касперського 6.0 фіксує всі зміни реєстру і файлової системи комп'ютера і може відмінити їх за рішенням користувача.

Висока швидкість роботи. Технології прискорення антивірусної перевірки. Антивірус Касперського 6.0 відрізняється високою швидкістю роботи завдяки закладеній в ньому можливості перевіряти тільки нові і змінені файли. Механізм припинення антивірусного сканування при збільшенні активності користувача сприяє оптимальному використанню обчислювальних ресурсів комп'ютера.

Зменшений розмір оновлень.В порівнянні з попередньою версією програми розмір оновлень антивірусних баз зменшився майже в 10 разів і звичайно складає декілька десятків кілобайт, що забезпечує практично миттєве отримання оновлень.

Нагороди та сертифікати

 

ImageImageImage
ImageImageImage