ССБ Електронікс
Навігація
Головна
Новини
Рішення
Публікації
Конференція кошторисників
Семінари
Комп'ютери
Акції
Інтернет-магазин
Підтримка користувачів
Наші партнери
Контакти
Наші пропозиції
Авторизація

Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація
Картка покупця
Показать корзину
Ваша корзина пуста.
Посилання
Пир Смета График
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА 'ЗОДЧИЙ' - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем)

 
   Головна   |   Рішення   |   База цін   |   Комп'ютери   |   Новини   |   Підтримка   |   Побажання   
Головна
Нові нормативні документи Мінрегіону, які вплинуть на роботу кошторисників! Надрукувати Надіслати електронною поштою
12. Mar. 2013

ImageНаказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 21.12.2012 №646 прийнятий з наданням чинності з 1 квітня 2013 року національний стандарт ДСТУ-Н Б А.2.2-10:2012 «Настанова з організації проведення експертизи проектної документації на будівництво».

 

Наказами Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 28.12.2012 №667 та № 668 на заміну державних будівельних кошторисних норм (ДБН) прийняті національні стандарти з кошторисного нормування (ДСТУ) , розроблені методом перевидання (передруку) та методом перегляду. Введення в дію цих національних стандартів передбачається з 1 січня 2014 року.

 

З 1-го січня 2014 року Мінрегіон планує ввести в дію нові «Правила визначення вартості будівництва» . З цією метою розроблено новий ДСТУ, який вже пройшов розгляд у Науково-технічній раді Мінрегіону.

 

Ці та інші актуальні питаня визначення вартості та організації будівництва будуть розглядатись на традиційній щорічній конференції, яка відбудеться 20-24 травня цього року в Івано-Франківську.

 
< Попередня   Наступна >