ССБ Електронікс
Навігація
Головна
Новини
Рішення
Публікації
Конференція кошторисників
Семінари
Комп'ютери
Акції
Інтернет-магазин
Підтримка користувачів
Наші партнери
Контакти
Наші пропозиції
Авторизація

Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація
Картка покупця
Показать корзину
Ваша корзина пуста.
Посилання
Пир Смета График
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА 'ЗОДЧИЙ' - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем)

 
   Головна   |   Рішення   |   База цін   |   Комп'ютери   |   Новини   |   Підтримка   |   Побажання   
Головна arrow Рішення arrow Проектування arrow Сапфір-cистема архітектурного проектування, формоутворення та розрахунків
Сапфір-cистема архітектурного проектування, формоутворення та розрахунків Надрукувати Надіслати електронною поштою
21. Jun. 2012
Image
Програма САПФІР дозволяє архітекторові виконувати проектування найрізноманітніших об'єктів: котеджі, багатоповерхові будівлі, споруди довільного призначення.

Проектувальник працює у звичних термінах реальних конструкцій: він створює стіни (в т.ч. криволінійні), покрівлі (в т.ч. складної конфігурації), колони, балки, перекриття, сходи і т.п. Крім того, в його арсеналі є вільні форми: піраміди, призми, різні поверхні, включаючи гіперболічні параболоїди.

 
 Нова версія ПК САПФІР-3D 2.0

 З 20 травня розпочато поставки нової версії ПК САПФІР-3D 2.0
Нові можливості в порівнянні з версією
1.4:

    Загальні інструменти редагування
        Інструмент копіювання об'єктів із завданням базової точки дозволяє зберегти в буфер обміну моделі одного або декількох елементів і задати при цьому базову точку групи.
        Інструмент вставки з базовою точкою дозволяє при вставці об'єктів з буфера обміну задавати нове положення базової точки елемента або групи елементів.

        Операція вставки з базовою точкою забезпечує можливість у ході виконання динамічно повертати тиражовані об'єкти і, таким чином, здійснювати вставку повернених копій.
        Інструмент «Прямокутний масив» забезпечує тиражування виділеного елемента або групи виділених елементів в заданому кількості в просторі проекту з заданим кроком рядів, з кроком в ряду і зміщенням рядів.

        Наявність параметра зсуву рядів дозволяє виконувати тиражування об'єктів в шаховому порядку.
        Інструмент «Полярний масив» забезпечує тиражування виділеного елемента або групи виділених елементів в заданому кількості в просторі проекту з заданими кутовим і радіальним кроком.
        Інструмент «Масив по траєкторії» забезпечує тиражування виділеного елемента або групи виділених елементів вздовж деякої траєкторії з заданим кроком або в заданому кількості. Як траєкторії використовується довільна просторова полілінія або осьова (контурна) лінія зазначеного елемента.

 

        Об'єкти, тиражовані вздовж траєкторії, опційно можуть автоматично орієнтуватися по напрямку локальної дотичній до траєкторії в точках вставки.
        Інструмент «Масив в контурі» забезпечує тиражування виділеного елемента або групи виділених елементів в межах заданого контуру.

 

    Для плит, призм, поліліній і штрихувань реалізовані алгоритми:
        булевих операцій з плоскими замкнутими контурами: перетин, віднімання, об'єднання контурів;
        відсікання контурів по замкнутому і не замкнутому контуру.

        Особливість реалізації булевих операцій з контурами в САПФІР полягає в тому, що перетин обчислюється не на кусочно-лінійно апроксимуючої моделі, а в аналітичному вигляді, шляхом вирішення системи нелінійних рівнянь. В результаті, по-перше, отримуємо справжні точки перетину аналітичних кривих (сплайнів, Безье, дуг кіл, еліпсів), по-друге, результат операції зберігає суть аналітичної кривої, що дозволяє продовжувати його ефективне графічне редагування як параметричного об'єкту.

    Додано новий об'єкт «Кінематична поверхню», що дозволяє моделювати покриття складної форми, пандуси та інші криволінійні конструктивні елементи. Форма поверхні задається і управляється наступними способами:
        Одна траєкторія і одна твірна
        Дві траєкторії і одна твірна
        Одна траєкторія і дві утворюють
        Дві траєкторії і дві утворюють

        Для конструктивних елементів, що створюються за допомогою інструменту «Кінематична поверхню» можна призначити матеріал, задати товщину і зсув щодо опорних ліній, а також, кількість ділянок дискретизації. Аналітична модель і КЕ схема генеруються автоматично з урахуванням заданих параметрів (при наявності підсистеми КОНСТРУКЦІЇ).

    Вдосконалений діалог записи об'єктів до бібліотеки надає наступні додаткові можливості:
        вибір формату файлу бібліотечних моделей:
            *. Sbo - для параметричних об'єктів (призми, блоки, стіни, плити і т.п.) без втрати параметризації.
            *. S3d - для параметричних об'єктів у вигляді об'єднаних 3D моделей, наприклад, для моделей заповнення віконних і дверних прорізів.
        нові формати запису растрової картинки (на додаток до існуючого *. jpg) для попереднього перегляду бібліотечних моделей: *. bmp, *. png, *. gif.

    Конструктор вікон і дверей
        Розроблено спеціальний сервіс «Конструктор вікон і дверей», призначений для створення параметричних моделей заповнення прорізів у стінах, перекриттях і скатах даху.
        Як заповнення прорізів також можуть використовуватися готові 3D-моделі з бібліотеки (в форматах s3d, і 3ds), створювані засобами 3D моделювання САПФІР та іншими 3D-моделлер.
        Перетворення одного типу прорізу в інший.
        Моделювання заповнення прорізів з довільним контуром, заданим графічно.
        Підтримка бібліотеки отворів і заповнень: додавання в бібліотеку, редагування, вибір для використання в моделі будинку, групова заміна виділених прорізів у проекті на обраний бібліотечний отвір.
        Нова можливість формування «не наскрізних отворів» в плитах перекриття. Моделювання утоньшение і потовщень ділянок плити перекриття в межах заданого контуру.

    Конструктор капітелей
        Конструктор капітелей дозволяє створювати для колон капітелі прямокутної і круглої форми з довільною кількістю ступенів.
        Сходи можуть бути як прямими, так і похилими, довільної висоти і ширини.
        Модель капітелі генерується автоматично. Опційно враховуються габарити і форма перерізу колони.
        Автоматична регенерація капітелі при зміні параметрів перерізу колони.
        Автоматична регенерація просторової моделі капітелі при перенесенні колони з урахуванням позначки і товщини плити перекриття, що спирається на колону.
        Автоматична генерація аналітичної та КЕ моделей капітелі з використанням жорстких вставок (при наявності підсистеми КОНСТРУКЦІЇ).
        Можливість запису капітелей в бібліотеку і призначення бібліотечної капітелі для групи виділених колон.

    Автоматична асоціативна «підрізування» колон (як з капітелями, так і без капітелей) по плитах перекриття з урахуванням товщини плити в зоні обпирання.

    При зміні товщини плит, їх контурів і контурів ділянок потовщення / утоньшения, моделі колон, асоційованих з плитою, коригуються автоматично.

    Розроблено програму генерації контуру продавлювання для плит над колонами. При формуванні контуру продавлювання враховується товщина плити, контур плити і перетин колони.

    Уніфікація аналітичних рівнів перекриттів в проекті. Алгоритм забезпечує побудову акуратних аналітичних моделей і сіток кінцевих елементів. Передбачені проектом перепади рівнів враховуються з використанням жорстких вставок (при наявності підсистеми КОНСТРУКЦІЇ).

    Автоматичне асоціативне дотягивание стін і перекриттів.
        Автоматично формуються асоціативні пари стіна-перекриття, які відстежують коректність моделі при редагуванні того або іншого елемента пари.
        Конструкторські (архітектурні) моделі стін автоматично дотягуються до відповідних поверхонь перекриттів, що забезпечує формування моделі, коректної як візуально, так і в сенсі підрахунку обсягів елементів.
        Аналітичні моделі стін автоматично дотягуються до аналітичних рівнів відповідних перекриттів, що допомагає знайти перетин пластин і забезпечити спільну роботу їх КЕ (Важливо при наявності підсистеми КОНСТРУКЦІЇ!).

        Автоматичне дотягивание моделей стін до аналітичних рівнів виконано у вигляді опцій, які можна індивідуально налаштовувати для кожної стіни.

    Подcістема «Монтаж»
        Забезпечує автоматичне і ручне завдання послідовності зведення конструкції у вигляді монтажних подій.
        Зручні та наочні інтерактивні інструменти для завдання монтажних стадій.
        Контроль об'єктів монтажних стадій, анімація монтажу та багато іншого.
        Автоматичне формування стадійних і додаткових монтажних завантажень.
        Автоматичний збір навантажень (рівномірно-розподілених) від власної ваги елементів конструкції на кожній стадії монтажу.
        Автоматичне формування монтажних таблиць в термінах ЛІРА-САПР 2012 (за наявності підсистеми КОНСТРУКЦІЇ).

        За допомогою інструментів підсистеми «МОНТАЖ» можна швидко сформувати набір монтажних подій в ході зведення будівлі. Передбачені події демонтажу. Це дозволяє моделювати тимчасові елементи конструкції: підпори, стапелі, монтажні опори і т.п. Монтажні події наочно і просто об'єднуються в стадії. Набори подій і склад стадій редагуються легко й наочно. Візуальний контроль порядку монтажу елементів конструкції і додатки до них навантажень може відбуватися покроково і у вигляді анімації, як в архітектурному, так і в аналітичному представленні моделі.

    Сервіс автоматичної діагностики коректності моделі конструкції дозволяє виявити елементи, позиційно збігаються в просторі, накладаються один на одного, мають нульові розміри: довжину, товщину, висоту або площа перетину, вивернуті по висоті (верхня відмітка нижче рівня підстави), розташовані за межами поверху по висоті , а також, отвори (отвори), розташовані за межами базових об'єктів.

    В деревоподібному списку «Структура проекту» передбачена опціонна індикація рівнів і висот поверхів і відміток низу кожного поверху щодо рівня чистої підлоги першого поверху.

    Розроблено інструментарій, що дозволяє на основі одного виду документування сформувати кілька креслень, для кожного з яких індивідуально керувати видимістю шарів. Видимість об'єктів на кресленнях тепер визначається лише видимістю шарів моделювання і не залежить від властивості «Видимість об'єкта» в 3D вигляді.

    Для програмістів, що розробляють додатки на платформі САПФІР:
        Розширено бібліотека автоматизованих функцій:
            Доданий автоматизований діалог вибору кольору.
            В автоматизованих об'єктах функція MultMatr (VARIANT Matr) може як аргумент отримувати як об'єкт jscript Array (), так і об'єкт САПФІР - CautoMatrix (код спрощується і прискорюється).
            Додана автоматизована функція запису моделі в загальну бібліотеку.
            Реалізовано механізм формування масиву вкладених параметрів об'єктів в параметрі типу ColeVariant. Це відкриває принципово нові можливості завдання і редагування параметрів об'єктів.
            Доданий автоматизований об'єкт «Монтаж».

        Доопрацьовано API_Sapfir_SDK. Тепер можна його використовувати як у UNICODE так і НЕ UNICODE додатках

        Додана можливість запуску плагинов HTML в немодальному (плаваючому) вікні. У зв'язку з цим поставляються в комплекті плагіни адаптовані з урахуванням даної можливості.

        Повністю дотримана спадкоємність інтерфейсів рівня прикладного програміста, що забезпечує сумісність додатків, розроблених на платформі САПФІР 1.4 з новою платформою САПФІР 2.0.

 

Купит

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 
Наступна >