ССБ Електронікс
Навігація
Головна
Новини
Рішення
Публікації
Конференція кошторисників
Семінари
Комп'ютери
Акції
Інтернет-магазин
Підтримка користувачів
Наші партнери
Контакти
Наші пропозиції
Авторизація

Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація
Картка покупця
Показать корзину
Ваша корзина пуста.
Посилання
Пир Смета График
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА 'ЗОДЧИЙ' - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем)

 
   Головна   |   Рішення   |   База цін   |   Комп'ютери   |   Новини   |   Підтримка   |   Побажання   
Головна arrow Комп'ютери arrow Захист від вірусів
Захист від вірусів
Захист від вірусів Надрукувати Надіслати електронною поштою
02. Apr. 2012
Image Комп'ютерні віруси — шкідливі програми, які порушують коректну роботу комп'ютера і пошкоджують файли, які зберігаються на різних носіях. Наслідки вірусної атаки можуть бути дуже серйозними — важливі дані, робочі проекти чи документація можуть бути пошкодженими чи взагалі видаленими. Лікування комп'ютерних вірусів можливе, однак краще забезпечити якісний антивірусний захист комп'ютера. ПП "ССБ Електронікс" проведе всі роботи із захисту ваших даних від вірусів, забезпечить ремонт комп'ютера, пошкодженого вірусами. Після видалення вірусів із комп'ютера наші спеціалісти оперативно відновлять пошкоджені дані.
У вас сповільнена робота комп'ютера? Файли незрозумілим чином зникають і через пошук не знаходяться? Програми видають незрозумілі помилки, а кількість трафіка з Вашого комп'ютера давно первищує всі розумні границі?
Швидше за все у Вас віруси - програми-паразити, які проникли до Вас через пошту (наприклад, троян), при перегляді сторінок Інтернету, які ви випадково завантажили, чи просто з диску. Програма-вірус проникла без вашого відома і зараз виконує прописані в ній інструкції, перевантажуючи процесор і оперативну пам'ять, не даючи їм нормально працювати.
Потрібно оперативно виявляти подібні прояви і запускати комплекс процедур з лікування вірусів за допомогою антивірусів - адже може бути пошкоджена інформація - а, отже, і ваш бізнес чи ваші гроші. Одразу ж після виявлення слід розпочати програму з видалення вірусів - але при цьому не зіпсувавши інформацію - адже вірус це лише код, який закладається в код інших файлів, і при його видаленні "поганий" код ніби вирізають з файла. Неправильне видалення може пошкодити код файла.
Для цього можна "лікувати" вірус антивірусами - однак враховуйте, що кількість вірусів з кожним днем зростає, вони стають все більш досконалими, і виробники антивірусних пакетів не завжди встигають вирішувати поставлені перед ними задачі. Саме тому лікування вірусів краще проводити з допомогою професіоналів. Тільки комплексний підхід до видалення вірусів допоможе повністю вилікувати від них комп'ютер і зменшити до мінімуму подібні неприємності в майбутньому.
 АНТИВІРУСНІ ПРОГРАМИ

 Консультаційна лінія: (0342) 72-48-03