ССБ Електронікс
Навігація
Головна
Новини
Рішення
Публікації
Конференція кошторисників
Семінари
Комп'ютери
Акції
Інтернет-магазин
Підтримка користувачів
Наші партнери
Контакти
Наші пропозиції
Авторизація

Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація
Картка покупця
Показать корзину
Ваша корзина пуста.
Посилання
Пир Смета График
СПРАВОЧНАЯ СИСТЕМА 'ЗОДЧИЙ' - ДБН, СНиП, ДСТУ, ГОСТ, ПРИКАЗЫ, ПИСЬМА (рекомендована Госстроем)

 
   Головна   |   Рішення   |   База цін   |   Комп'ютери   |   Новини   |   Підтримка   |   Побажання   
Головна arrow Новини
Ліцензійна кошторисна програма коштує дешевше. Надрукувати Надіслати електронною поштою
24. Oct. 2006

Власники програмного продукту АВК-3 звернулися по допомогу до правоохоронних органів знайти і знешкодити нелегальний продаж неліцензійної копії програми АВК-3.

Детальніше...
 
Програмний комплекс АС-4. Нова версія 10.5.0. Надрукувати Надіслати електронною поштою
20. Oct. 2006
ПКЗ 19 жовтня розробники програмного комплексу "АС-4" почали передавати користувачам нову версію 10.5.0.
В комплекс включено нові нормативні кошторисні бази та режими роботи.
Детальніше...
 
Семінар для проектантів Надрукувати Надіслати електронною поштою
18. Sep. 2006

13-14 вересня 2006р. в м. Івано-Франківську відбувся другий міжрегіональний семінар “Нові інформаційні технології при виконанні проектних робіт. Досвід використання програмних комплексів „ЛІРА”, „МОНОМАХ”, „АРАМІС”, „ЕПОС”.
Основна направленість семінару – інформування інженерів-проектувальників будівельної і житлово-комунальної галузі про новітні технології ведення проектних робіт.

Детальніше...
 
Нова форма навчання ПК "АС-4" сподобалась користувачам Надрукувати Надіслати електронною поштою
15. Sep. 2006

ПК14 вересня 2006 року в навчальному центрі ПП „ССБ Електронікс” пройшов навчально-тренувальний курс по кошторисному програмному комплексу „АС-4”.
Метою його проведення було підвищення рівня кваліфікації спеціалістів по складанню та перевірці кошторисної документації та надання практичних рекомендацій з ціноутворення в будівництві з застосуванням ПК «АС-4».
Вперше навчання було організоване у вигляді окремих двогодинних занять присвячених різним етапам визначення вартості будівельних робіт за допомогою кошторисного програмного комплексу «АС-4». А саме:

Детальніше...
 
Нарада розробників Надрукувати Надіслати електронною поштою
20. May. 2006

”Використання в програмних комплексах розрахунку вартості будівельних робіт індивідуальних елементних кошторисних норм та нормативних баз сторонньої розробки.” Такою була тема спільної наради розробників програмного забезпечення та представників організацій, які його впроваджують та супроводжують на підприємствах будівельної галузі України. Вона відбулася 19 травня 2006р.

 

Детальніше...
 
Cемінар для кошторисників Надрукувати Надіслати електронною поштою
19. May. 2006

17-18 травня 2006р. в м. Івано-Франківську відбувся 5-й загальноукраїнський семінар “Нові технології інформаційного і програмного забезпечення в управлінні та документообігу у будівництві”.


Основна направленість семінару – проблеми ціноутворення, визначення вартості робіт на всіх етапах будівництва та оптимізація документообігу і організації будівельного процесу.

ImageУчасть у семінарі приймали керівники та інженерно-технічні працівники організацій будівельної та житлово-комунальної галузі, замовники, інвестори та проектанти.

На семінарі були присутні більше 150 представників будівельних підприємств та проектних організацій різних форм власності з 16 областей України.

ImageЗахід вийшов далеко за традиційні рамки семінару з показу програм для вузької сфери спеціалістів. Він став місцем обговорення шляхів вирішення організаційних та управлінських проблем будівельних підприємств, в тому числі за допомогою сучасних комп’ютерних технологій. В доповідях були представлені точки зору підрядників, замовників та проектантів, на сучасний стан ціноутворення та проблеми будівельної галузі в цілому. Доповідачі одностайно виділили проблеми нормативної бази та відсутність на ринку праці кваліфікованих кадрів.

Свої комплекси демонстрували провідні розробники програмного забезпечення для будівельної галузі України. Автори „АВК-3” та „АС-4”, «Будівельні технології – Кошторис» презентували нові версії своїх програм. Автоматизація документообігу та підтримки прийняття рішень у будівництві були представлені програмами “Універсал”(м. Харків) та "Building Manager"(м. Київ).

ImageОрганізатори старались зробити семінар максимально корисним для присутніх. З цією метою, крім доповідей, було проведено "майстер-класи" (показ нових версій програмних комплексів АВК-3 та АС-4, Будівельні технології-Кошторис). Всі розробники проводили консультації(презентації) по своїх програмах на окремих робочих місцях. Таким чином, учасники семінару могли прослухати доповіді, оцінити нові можливості програмного забезпечення, з яким вони працюють щодня, і при необхідності отримати індивідуальну консультацію.

Зацікавлення викликала презентація недержавної системи професійного навчання та сертифікації «Будівництво - сучасні технології». В рамках цього проекту проводиться навчання спеціалістів-будівельників в мережі навчальних центрів за єдиною методикою та програмою навчання. Перевіркою знань та сертифікацією спеціалістів займається спеціально створений, незалежний, Методичний центр. Ця система має допомогти вирішенню проблеми підвищення кваліфікації і навчання кошторисників та інших інженерно-технічних працівників будівельної галузі. Учасники семінару могли здати тест і отримати сертифікат спеціаліста з обраного програмного комплексу.
ImageЩе одним доробком Методичного Центру «Будівництво - сучасні технології», за минулий рік, стало видання посібника користувача програмного комплексу „АВК-3”. Автор книжки – Черніцький С.В. - авторитетний спеціаліст, сертифікований викладач, написав книжку, корисну для широкого кола спеціалістів. Цей посібник, рекомендований розробниками „АВК-3”, було представлено на семінарі і його можна було придбати з автографом автора.

В доповідях прозвучали і активно обговорювались в кулуарах пропозиції по вирішенню проблем нормативної бази кошторисних норм.

Задачі, які ставились організаторами в ході підготовки до семінару виконано:
  • працівники будівельної та житлово-комунальної галузі мали можливість докладно ознайомитись з новітніми технологіями ведення проектних, будівельних та облікових робіт;
  • було висвітлено проблеми взаємодії різних сторін будівельного процесу в ході визначення вартості будівельних робіт на передпроектній стадії та в ході будівництва;
  • проводилось обговорення пропозицій по удосконаленню нормативної та законодавчої бази в будівництві. Пошук шляхів розвитку організаційно-технічного рівня будівельних підприємств;
  • на семінарі було запропоновано конкретні шляхи підвищення кваліфікації кошторисників та інших інженерно-технічних працівників будівельної та житлово-комунальної галузі.

ImageУчасники одностайно відмічали необхідність подальшого проведення таких семінарів. Адже, на сьогодні це, практично, єдиний щорічний захід на якому можуть зустрітися, обмінятись досвідом та обговорити свої проблеми кошторисники.
Висловлювались побажання до організації наступного семінару:
  • є потреба спілкування розробників ДБН, БНіП, інших нормативних документів та людей, які ці нормативи використовують у щоденній роботі;
  • необхідні спеціалізовані доповіді постачальників нових будівельних технологій;
  • такі заходи корисно відвідувати працівникам Держбуду. Тут вони можуть довідатись про реальні настрої спеціалістів та стан справ в галузі, якою вони керують.

На семінарі були присутні представники навчальних центрів, які вже розпочали навчання в рамках системи „Будівництво – сучасні технології”. Досвід цієї роботи цікавив як будівельників, так і тих, хто хоче організувати такий навчальний центр у своєму місті. Адже більшість організаційних проблем бере на себе Методичний Центр.

ImageВ рамках семінару відбулись спільні наради розробників програмного забезпечення та представників організацій, які впроваджують та супроводжують ці програми в різних регіонах України. Необхідно звернути особливу увагу на той факт, що це були наради представників різних, конкуруючих, програмних продуктів. Обговорювались шляхи вирішення спільних проблем, зокрема використання в програмних комплексах розрахунку вартості будівельних робіт індивідуальних елементних кошторисних норм та нормативних баз сторонньої розробки. Було намічено план спільних робіт в сфері обміну даними між кошторисними та обліковими (бухгалтерськими) програмними комплексами.

Семінар проводився за підтримки та при участі Івано-Франківської облдержадміністрації та Івано-Франківського міськвиконкому.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Всього 41 - 46 з 46